Wszystko co robimy,- to Tworzymy z myślą o sprawianiu Radości innym:

- Tworzymy Gry dla Dzieci / Młodzieży oraz Dorosłych
- Budujemy Place Zabaw dla Dzieci i Młodzieży
- Produkujemy Automaty - Bujaki & Symulatory dla Dzieci i Młodzieży

Zapraszamy do Współpracy
Team GAMESPOL

 

Co robimy

Handy Bot

Gra logiczna, która złapię Cię i przytrzyma na długie godziny.

W Handybot sterujesz robotem który ucierpiał w katastrofie stacji kosmicznej – zostało mu tylko jedno ramię. Próbuje on dostać się do kosmonauty uwięzionego na samym dole stacji i musi się nieźle nakombinować przesuwając siebie lub skrzynki tak, by ostatecznie dostać się do włazu prowadzącego na niższy poziom. Na którym czekają na niego skrzynki mające jeszcze ciekawsze efekty ;)

Handybot to gra logiczna, w której gracz ma dużą swobodę w konstruowaniu rozwiązania, co nie znaczy, że będzie to proste. Docelowymi platformami są platformy mobilne oraz PC, Mac i Linux.

Po więcej zapraszamy na: handybotgame.com

 

Targi Gier PGA 2016

Nasze Gry

Find the Melody

Gra muzyczna inna niż wszystkie.

Przedstawiamy Wam grę muzyczną, unikalną o tyle, że opierającą się na zdolnościach muzycznych, a nie na zręczności i refleksie. Jeżeli chcielibyście przestać fałszować pod prysznicem, poznać trochę klasyki, żeby błysnąć erudycją w towarzystwie lub wyrobić słuch i zaskoczyć koleżankę zaimprowizowaniem na gitarze ostatniego rockowego hitu lata – spróbujcie Find the Melody, może siedzi w Was ukryty talent? ;)

Podczas tworzenia gry nauczyciele muzyki z którymi współpracowaliśmy uznali Find the Melody za przydatne narzędzie do nauczania podstaw wiedzy o muzyce i rozwijania muzycznych zdolności. Bardzo nam miło i polecamy Find the Melody innym nauczycielom, korepetytorom i rodzicom dla wspomagania rozwoju muzycznego swoich podopiecznych ;)

Po więcej zapraszamy na: findthemelody.com

Gra dostępna w sprzedaży na platformy:

 

Kogo szukamy

Oczywiście że Melody! Żartowaliśmy ;)

Obecnie szukamy programisty gier w Unity3D, który wesprze nas swoimi profesjonalnymi umiejętnościami. Czy jego doświadczenie zostało zbudowane na programowanie gier dla platform stacjonarnych czy mobilnych, dla nas istotna jest tylko jakość rezultatu ;)

Jeżeli posiadasz inne, ale równie przydatne w gamedevie umiejętności, napisz do nas również. Za jakiś czas będziemy potrzebowali kolejne osoby do studia, może nawet szybciej, niż myślisz.

Napisz do nas

Kontakt

Kontakt: www.gamespol.pl
Email:     info@gamespol.pl

Skontaktuj się z nami

Wyślij

Dziekujemy za Twoją wiadomość

Wystąpił Błąd