TWORZYMY GRY!:D

Tworzymy oryginalne gry, bo uwielbiamy grać w świeże i niespotykane produkcje.
Tworzymy intuicyjne gry, bo lubimy grać „z marszu”.
Tworzymy miodne gry, bo dający mnóstwo frajdy gameplay jest duszą każdej gry.
Tworzymy regrywalne gry, bo najwięcej frajdy sprawia nam odkrywanie głębi rozgrywki.
Tworzymy gry o krótkiej pojedynczej rozgrywce, bo jesteśmy dorośli i nie mamy czasu na kilkudniowe partie w Cywilizację lub Fallout: New Vegas, ale za to nie pogardzimy kilkugodzinną partyjką w Through the Ages czy Le Havre.
Tworzymy gry według własnych upodobań, bo mamy dobry gust

 

Co robimy

Handy Bot

Gra logiczna, która złapię Cię i przytrzyma na długie godziny.

W Handybot sterujesz robotem który ucierpiał w katastrofie stacji kosmicznej – zostało mu tylko jedno ramię. Próbuje on dostać się do kosmonauty uwięzionego na samym dole stacji i musi się nieźle nakombinować przesuwając siebie lub skrzynki tak, by ostatecznie dostać się do włazu prowadzącego na niższy poziom. Na którym czekają na niego skrzynki mające jeszcze ciekawsze efekty ;)

Handybot to gra logiczna, w której gracz ma dużą swobodę w konstruowaniu rozwiązania, co nie znaczy, że będzie to proste. Docelowymi platformami są platformy mobilne oraz PC, Mac i Linux.

Po więcej zapraszamy na: handybotgame.com

 

Monster Munch

Gra logiczna z przyjemną grafiką i zabawną mechaniką o której nie możemy powiedzieć jeszcze zbyt wiele, ale bądźcie czujni

Nasze Gry

Find the Melody

Gra muzyczna inna niż wszystkie.

Przedstawiamy Wam grę muzyczną, unikalną o tyle, że opierającą się na zdolnościach muzycznych, a nie na zręczności i refleksie. Jeżeli chcielibyście przestać fałszować pod prysznicem, poznać trochę klasyki, żeby błysnąć erudycją w towarzystwie lub wyrobić słuch i zaskoczyć koleżankę zaimprowizowaniem na gitarze ostatniego rockowego hitu lata – spróbujcie Find the Melody, może siedzi w Was ukryty talent? ;)

Podczas tworzenia gry nauczyciele muzyki z którymi współpracowaliśmy uznali Find the Melody za przydatne narzędzie do nauczania podstaw wiedzy o muzyce i rozwijania muzycznych zdolności. Bardzo nam miło i polecamy Find the Melody innym nauczycielom, korepetytorom i rodzicom dla wspomagania rozwoju muzycznego swoich podopiecznych ;)

Po więcej zapraszamy na: findthemelody.com

Gra dostępna w sprzedaży na platformy:

 

Kogo szukamy

Oczywiście że Melody! Żartowaliśmy ;)

Obecnie szukamy programisty gier w Unity3D, który wesprze nas swoimi profesjonalnymi umiejętnościami. Czy jego doświadczenie zostało zbudowane na programowanie gier dla platform stacjonarnych czy mobilnych, dla nas istotna jest tylko jakość rezultatu ;)

Jeżeli posiadasz inne, ale równie przydatne w gamedevie umiejętności, napisz do nas również. Za jakiś czas będziemy potrzebowali kolejne osoby do studia, może nawet szybciej, niż myślisz.

Napisz do nas

Kontakt

Adres: GAMESPOL Sp. z o.o. , Al. Spółdzielczości Pracy 34 lok. 18, Lublin 20-400
Telefon: (+48) 662 062 102
Email: info@gamespol.pl

Gamespol Sp. z o.o.
NIP: 9462655674
REGON: 362898845

Skontaktuj się z nami

Wyślij

Dziekujemy za Twoją wiadomość

Wystąpił Błąd